Osvěžovač vzduchu náhradní náplně 3 x 15 ml Vanilka

Kód: W935
Tip
Neohodnoceno
29 Kč / balení
Skladem (2 balení)
Můžeme doručit do:
24.5.2022

Osvěžovač vzduchu (náhradní vůně)  provoní koupelny nebo toalety dlouhotrvající svěží vanilkovou vůní. Rychle a účinně osvěží vzduch. Neutralizuje nepříjemné zápachy a prostor příjemně provoní. 3 x 15 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychle a účinně osvěží vzduch, neutralizuje nepříjemné zápachy a prostor příjemně provoní. Návod k použití: řiďte se pokyny dle nákresu na obale. Přípravek obsahuje Propan/butan, vonné látky, spotřebujte do viz. obal. Aerosol z osvěžovače nevdechujte, nestříkejte do úst, nestříkejte na kůži. Nádobku drže dosah mimo dětí!

symboly pro náhradní vůně 3 kusy

Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal a štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy , jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití, Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122°F. Zamezte vdechování aerosolů. Odstraňte obsah/obal podle místních a státních předpisů. Obsahuje linalool, α, α, 4-trimethylcyclohexylmethyl acetate, 2-methylundecanal.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení