Kinoki Detoxikační náplasti 10 ks

Kód: 476
Neohodnoceno
24,40 Kč / balení
Skladem (3 balení)
Můžeme doručit do:
4.8.2021

Kinoki detoxikační náplasti na nohy. Produkt pocházející z tradiční východní medicíny. Náplasti obsahují výtažky z bylin, minerálů (např. z turmalínu), vitamínů a dalších detoxikačních látek, které vytahují z těla škodliviny. Chodila mají podle východní medicíny desítky bodů, které jsou obrazem lidského vnitřního prostředí (orgány, krev a tekutiny). Při aplikaci na chodila pomáhají náplasti ulevit od bolestí nohou, únavy či nespavosti (uvedeno na obalu). Aplikace: přes noc. Balení obsahuje deset samolepicích náplastí a pět párů detoxikačních polštářků. Polštářky umístěte na náplasti, které přilepíte na chodila. Nejlépe doprostřed.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kinoki detoxikační náplasti na nohy. Celosvětově známý produkt pocházející z tradiční východní medicíny. Náplasti obsahují výtažky z bylin, minerálů (např. z turmalínu),vitamínů a dalších detoxikačních látek, které vytahují z těla škodliviny (toxiny). Chodila mají podle východní medicíny desítky bodů, které jsou obrazem lidského vnitřního prostředí (orgány, krev a tekutiny). Při aplikaci na chodila pomáhají náplasti ulevit od bolestí nohou, únavy či nespavosti (uvedeno na obalu). Navíc náplasti s polštářky odstraňují zápach chodidel. Aplikace: přes noc 8 až 10 hodin. Balení obsahuje deset samolepicích náplastí a pět párů detoxikačních polštářků. Polštářky umístěte na náplasti, které přilepíte na chodila. Nejlépe doprostřed.

Balení obsahuje: 10 samolepicích náplastí, 5 párů detoxikačních polštářků (každý pár je zabalen zvlášť). Složení: Bambusový ocet, extrakt Turmalín, Chitosa, Vitamin C. extrakty cornstrach, wood vinegar, plant powder, carapace. viz. obal. Náplasti s polštářky jsou jednorázové a nelze je používat vícekrát nebo je používat další osobou. Detoxikační polštářky po aplikaci zlikvidujte, nerozbalujte ani nepožívejte. Skladujte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Po celonoční aplikaci budou náplasti černé. Toto není lék ani léčivý přípravek. Rozbalené nebo použité Kinoki detoxikační náplasti nelze vracet z hygienických důvodů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: